Македонски | Shqip | English |

Telferi kranove mostovi kozlovi i konzolni

Оглас од претпријатие. Се продава од: desimi 26 дек. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 000 ЕУР

Локација: Македонски Брод
Производи : Друго
телфери нови и втора употреба от 0.250кг. до 2 тона верижни и 0.500кг. до 20 тона въжени. Кранове двугредови, едногредови, козлови и конзолни и резервни части за тях , мотокари и метални конструкции .Подръжка, ремонт и преустройство на кранове и електротелфери. Нашата фирма се занимава и със изработка на нови кранове от 1 тон дон 600 тона, а също така и със изработка на нови електротелфери с нормална и ниска строителна височина - въжени и верижни.
Нема посетени огласи
Кон почеток