Македонски | Shqip | English |

METALNA KONSTRUKCIJA ZA HALA

Оглас од претпријатие. Се продава од: РУДПРОИНГ-МУСТАКАС Вчера 16:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Македонски Брод
Производи : Индустриски машини и алати
СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ЕЛЕМЕНТИ ЗА МЕТАЛНА МОНТАЖНА КОНСТРУКЦИЈА ЗА ХАЛА СО ДИМЕНЗИИ 30м х 25м х 8м.
ЕЛЕМЕНТИТЕ СЕ ВО ФАБРИКА ВО МАКЕДОНСКИ БРОД.
Нема посетени огласи
Кон почеток