Македонски | Shqip | English |

Komplet opremen Hotel Makedonski Brod

Оглас од претпријатие. Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 13 септ. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Македонски Брод
Се продава комплет опремен хотел накај Македонски Брод Хотел Самоков
Хотелот е комплетно опремен
Поседува
економски дел на првиот спрат со класичен комерцијален дел
целосно кујна со хасап систем
7магацини
ресторан со капацитет до 200 гости
конференциска сала со капацитет до 80 гости
на 2риот кат има 19 двокреветни соби секоја со сопствен мини бар
има плоча за 3ти кат
4600м2 има дворна површина хотелот
во кој има полуолимписки базен
река која поминува низ самиот двор
40лежалки
Нема посетени огласи
Кон почеток