Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147

Се продава од: dejan 06 јун. 10:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Беж
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
se prodava alfa romeo 147 TI moror 16 TS2005 vo odlicna sostojba tel.br. za kontakt 071398248
Нема посетени огласи
Кон почеток