Македонски | Shqip | English |

Audi A3 Quatro

Се продава од: Драган 27 септ. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 13.880 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 400 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A3
Продавам Audi A3 2.0 TDI Quatro со 5 врати. Многу сочувано и реална километража.
Регистирано е до март 2019 година.
Од опрема поседува:
- Борд компјутер
- Двозонски климатроник
- Електрика на стакла и ретровизори
- ABS
- ACR заштита од пролизгување
- ESP динамична контрола за стабилност
- Темпомат
- Автоматско заклучување
- Два фабрички клучеви
- Алуминиумски бандажи со нови гуми Continental
- Сензор за дожд
- Сензор за паркирање
- Сензор за светла
- Фабричко радио
- Халогенки за магла
- Покажувач на температура
Нема посетени огласи
Кон почеток