Македонски | Shqip | English |

BMW X3 2.0

Се продава од: Миле 07 окт. 19:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: X-модели / BMW
Модел: X3
BMW X3 2.0 Со фул опрема, регистриран до 24.09.2019. Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток