Македонски | Shqip | English |

Fiat Stilo jtd

Се продава од: esat 26 авг. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 100 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Stilo
se prodava fiat stilo ftor gazda vo odlicna sostojba ima klima redovno servisiran novi zimski gumi nof akolumator momentalno ne e registriran sum vo stranstvo nesakam da sedi i da skapuva kolata.
Нема посетени огласи
Кон почеток