Македонски | Shqip | English |

Ford Escort 1.6 atest plin registriran

Се продава од: Brane 02 фев. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Escort
Se prodava Ford Escort 1.6 registriran ates plin .
Kolata e vo odlicna sostojba .
Cena po dogovor .
Нема посетени огласи
Кон почеток