Македонски | Shqip | English |

Lada niva

Се продава од: Ljupco 22 фев. 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 2.170 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 000 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Lada
Модел: Niva
Se prodava lada niva dizel 2.0 so motor od tojota 1996g ne registrirana
Broj za kontakt 070/743-182
Нема посетени огласи
Кон почеток