Македонски | Shqip | English |

LAND ROVER FREELANDER

Се продава од: Stojanco 24 фев. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Freelander
Se prodava land rover freelander dobro cuvan,servisiran redovno,garaziran od koga e kupen moze i zamena za pomalo vozilo so vasha doplata
Нема посетени огласи
Кон почеток