Македонски | Shqip | English |

Land Rover Freelander

Се продава од: Stojanco 24 фев. 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Land Rover
Модел: Freelander
Se prodava LandRover 2009 godina servisiran redovno,garaziran od koga e kupen moze da se vidi vo sekoe vreme
Нема посетени огласи
Кон почеток