Македонски | Shqip | English |

OPEL CORSA 1.2 SPORT VERZIJA 55KW ODLICNA

Се продава од: Aleksandar 13 мај 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Зелена
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Corsa
Se prodava OPEL CORSA 1.2 SPOERT VERZIJA 55KW
Registrirana do 11/2018, redovno servisirana, centralno, elektrika na stakla, ABS, servo, radio so CD, mala potrosuvacka i novi gumi !!
Нема посетени огласи
Кон почеток