Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 206 1.4 hdi -04 172 000 km

Се продава од: Darko 12 мар. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.990 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 300 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 206
Пежото е во одлична состојба. Се продава поради земање на поголема кола. Редовно сервисирано. Ниска потрошувачка, просек 4.5 л/ 100 км. Без клима.
Моментално има 172 000 км и купено е од Еуро Импмекс Македонија.
Поседува 4 летни и 4 зимски гуми со се бандаши. 078 946 342.
Нема посетени огласи
Кон почеток