Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2.0 hDi

Се продава од: Stojan 18 окт. 00:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.730 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 100 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
kolata e so napraven servis, pali vozi
pred 3 dena smeeto ulje i filtri
klimatronik
komandi na volan
bord kompjuter
aluminiumski bandasi
4 letni gumi michelin
2 zimski
Kuka za prikolka so vajgajne
naslon za raka
Нема посетени огласи
Кон почеток