Македонски | Shqip | English |

Renault Megane Kabrio Dizel

Се продава од: sssss 19 авг. 10:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 10.630 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 900 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: Megane
Kolata e vo mnogu dobra sostojba so mala potrosuvacka na disel gorivo so DPF 1,9 motor i 131 ks euro 4 ,tvrd panorama elektricen pokriv ,registrirana cela godina so zelen karton i so mnogu oprema .Za podetalni informacii na tel 078414505 ili na Wotsap 004915734444618.
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток