Македонски | Shqip | English |

Renault R 19 plin a-test

Се продава од: bojan Денес 23:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1994
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Renault
Модел: R 19
Plin atest airbag centralno reg cela god gumi novi stegnata kamen
za povejke info javetese
Нема посетени огласи
Кон почеток