Македонски | Shqip | English |

Seat Leon 2.0 140ks registriran

Се продава од: Кристијан Георгиеевски 07 мај 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Leon
javetese za povejke informacii
Нема посетени огласи
Кон почеток