Македонски | Shqip | English |

Yugo 45

Се продава од: Saim 02 дек. 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 1.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

550 ЕУР

Година: 1995
Менувач: Рачен
Километража: 40 000 - 44 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Македонски Брод
Стил на каросерија:
Марка: Yugo
Модел: Yugo 45
..
Нема посетени огласи
Кон почеток