Македонски | Shqip | English |

Traktor Massey Ferguson

Се продава од: Андреј 09 ноем. 15:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 500 ЕУР

Локација: Македонски Брод
Возила : Трактори
Марка: Massey Ferguson
Модел: 158
Одличено служи
Цената не е фиксна но може и преговарање
по случај ако неможете да ме добиете на телефон остајте порака
Нема посетени огласи
Кон почеток