Македонски | Shqip | English |

Hamachi Skuter 150cc

Се продава од: Boban Ivanoski 13 јун. 02:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

400 ЕУР

Година: 2010
Локација: Македонски Брод
Марка: Друга марка
Модел: Hamachi
Во исправна состојба со поминати 7000km. Потрошувачка 2,5 - 3 насто, со документација. За повеќе информации контактирајте на телефонскиот број.
Нема посетени огласи
Кон почеток