Македонски | Shqip | English |

MAN 2000

Се продава од: Alija 23 дек. 18:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Македонски Брод
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: 10.163
Se prodava Kamion MAN 2000 godina so digalka vo ispravna sostojba.
Cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток