Македонски | Shqip | English |

Alfa 90 so vgradeno kazance za parno

Се продава од: jovo 01 окт. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.760 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 МКД

Локација: Македонски Брод
Производи : Шпорети и Микробранови печки
Марка: Alfa Plam
Модел: Drug model
Prodavam dobro socuvan sporet na drva, marka Alfa 90 so vgradeno kazance za parno
Нема посетени огласи
Кон почеток