Македонски | Shqip | English |

PS3 igri

Се продава од: Martin Денес 09:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 1.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 МКД   15 000 МКД

Локација: Македонски Брод
Марка: Playstation
Модел: PS3
prodavam ps3 so igri gta 5 gta 4 fifa 15 i fifa street ako go kupuvate ps3 samo bez igri:9000 ako gi kupuvate samo igrite :4500 a ako kupuvate sve komplet e 13500den
Нема посетени огласи
Кон почеток