Македонски | Shqip | English |

Vikend Kuka naselba Zdunje

Се продава од: Никола 23 мај 23:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Адреса: Викенд нас.Здуње Езер Козјак
Површина: 100 m2
Број на спратови: Високо приземје
Греење: Дрва
Локација: Македонски Брод
Викендица со високо приземје и спрат.Наместена со сета потребна документација.
Нема посетени огласи
Кон почеток