Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka nad ezero Kozjak

Се продава од: Kristina Blazevska 16 јул. 19:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 5
Површина: 180 m2
Број на спратови: 2 спрат
Греење: Струја
Локација: Македонски Брод
Продавам викенд куќа над езерото Козјак, со површина од 180 метри квадратни. Куќата е легализирана и има струја и вода. Се состои од 3 спални со голем тоалет, дневна, кујна и помал тоалет во долниот дел. Куќата е на два спрата. За подетални информации контактирајте ме на 071258458
Нема посетени огласи
Кон почеток