Македонски | Shqip | English |

Se prodava vikendica !

Се продава од: Levko 19 мај 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 500 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: s. Modrista
Површина: 50 m2
Број на спратови: 1 спрат
За живеалиштето: Нова градба
Греење: Дрва
Локација: Македонски Брод
Vikendica vo s.Modrista ima voda,struja 100m2 dvorno mesto so pogled na rekata Treska.
Нема посетени огласи
Кон почеток