Македонски | Shqip | English |

Dva placa -Kozjak

Се продава од: Grozde 17 мај 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 830 m2
Локација: Македонски Брод
Se prodavaat dva placa so plateni komulanii za gradba na Kozjak n.Blizansko so povrsina od 830m2 i 515m2.
Нема посетени огласи
Кон почеток