Македонски | Shqip | English |

Nivi vo atarot na selo Izista

Се продава од: Borce 14 фев. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

14 000 ЕУР   16 000 ЕУР

Површина: 7776 m2
Локација: Македонски Брод
se prodavaat nivi vo atarot na selo izista nad novata gamija kaj benziskata pucko petrol opstina makedonski brod bogati so drvna masa povrsina od 7776 m2 cist imoten list eden sopstvenik tel za kontakt 077740768 075936532 mitra
Нема посетени огласи
Кон почеток