Македонски | Shqip | English |

Odlicen plac pokraj Belicka Reka

Се продава од: Mihajlo 01 дек. 18:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 000 ЕУР

Површина: 165 m2
Локација: Македонски Брод
Placot se naogja pokraj belicka reka odlicen za vikendica ili postavuvanje kamp prikolki so pristapen zemjen pat 20 metri od asvaltniot za selo belica. Ima moznost za struja. Katastarska parcel 968
Нема посетени огласи
Кон почеток