Македонски | Shqip | English |

Plac 500m2 na Kozjak vo Bilzansko

Се продава од: Bojan 15 авг. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

16 ЕУР

Површина: 500 m2
Локација: Македонски Брод
Prodavam plac 500m2 vo Blizansko - Kozjak, vo gradezen reon so plateni komunalii za objekt od 60m2 i platen priklucok za struja.

Cena 16euro/m2
Нема посетени огласи
Кон почеток