Македонски | Shqip | English |

Plac Ezero Kozjak

Се продава од: Dejan 14 мар. 15:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: ezero Kozjak
Површина: 500 m2
Локација: Македонски Брод
Se prodava plac
na samo ezero Kozjak..
so odobrenie za gradba i pateni komunalii..
Cena po dogovor.
Нема посетени огласи
Кон почеток