Македонски | Shqip | English |

Plac na ezero Kozjak

Оглас од претпријатие. Се продава од: The Gallery Caffe 16 ноем. 07:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Површина: 450 m2
За живеалиштето: Дозвола за градење
Локација: Македонски Брод
EZERO KOZJAK - Naselba BLIZANSKO
Se prodava Plac na ezero Kozjak na odlicna lokacija so povrsina od 468m2. Placon - mestoto se naoga na soncevata strana so prekrasen pogled kon ezeroto i rezervatot Jasen. Poseduvam celosna dokumentacija so imoten list, odobrenie za gradba Cena 9.5 evra/m2 moze i zamena za kola.
Нема посетени огласи
Кон почеток