Македонски | Shqip | English |

Urbaniziran plac na Ezero Kozjak

Се продава од: Atanas 12 фев. 09:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 ЕУР

Адреса: Ezero KOZJAK
Површина: 517 m2
Локација: Македонски Брод
Prodavam plac vo gradezen reon pokraj ezeroto Kozjak so prekrasen pogled kon istoto. Placot e urbaniziran so markica za gradenje, struja i voda do samiot plac. Se prodava Hitno i povolno. Cena po dogovor!
Нема посетени огласи
Кон почеток