Македонски | Shqip | English |

Zemjodelsko zemjiste vo Makedonski Brod

Се продава од: Žarko Čubrinoski 09 јан. 21:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 1500 m2
Локација: Македонски Брод
Продавам земјоделско земјиште во село Русјаци 1485 и 820 м2 по цена од 5 евра по квадрат. Јавете се на 076 507 407, Жарко.
Нема посетени огласи
Кон почеток