Македонски | Shqip | English |

Ezero Kozjak prodazba na 2povrzani placa za gradba

Се продава од: Mise Naumoski 09 мај 13:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

6 000 ЕУР

Адреса: Vikend naselba ezero Kozjak
Површина: 706 m2
Локација: Македонски Брод
Se prodavaat dva povrzani placa za gradba do ezeroto Kozjak. Komunalii se plateni. Ima odobrenie za gradba i imoten list.
Нема посетени огласи
Кон почеток