Македонски | Shqip | English |

Stan od 31m2 vo Makedonski Brod

Се продава од: gjorgi 27 мај 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

10 000 ЕУР   11 500 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: marshal tito br 21
Површина: 31 m2
Локација: Македонски Брод
Se prodava stan vo makedonski brod od 31 m2 vo centarot na gradot.
Kompletno renoviran nov pod ,dograma,vrati,struja,zidovi i plafon .
tel:078-215-789 Gjorgj ima I mesto za dogovr na cena
Нема посетени огласи
Кон почеток