Македонски | Shqip | English |

Se izdava dukan vo Negotino

Се продава од: Goko 29 дек. 21:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 20 m2
Локација: Неготино
Простории : Друго
Se izdava/ prodava dukan od 20 m kvad.vo Stokovna kuka vo Negotino.Dukanot e na dva sprata.
Нема посетени огласи
Кон почеток