Македонски | Shqip | English |

Alfa Romeo 147 150hp facelift

Се продава од: Билјана-Ѓоко 01 фев. 10:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 7.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
Се продава Alfa 147, фул опрема, електрика на стакла, електрика на ретровизори, двозонска клима, 18" алумински фелни, 10 AirBag. Колата е во одлична состојба. 177000 км. Регистрирана до Јануари 2020г.

070260432 - Билјана
077859539 - Ѓоко
Нема посетени огласи
Кон почеток