Македонски | Shqip | English |

Audi A4 2.5

Се продава од: Aleksandar 27 фев. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava Audi A4 2.5 ,kolata e vo odlicna sostojba ima pominato 235.000km , 163ks napravena remap na 205ks kolata e racen menjac napravena site servisi na vreme i poseduva mnogu oprema :

klimatronik
kozni sedista
greaci na sedista
kozen volan so komandi
greaci na volan
ozvucuvanje Bose + CD charger za 6CD
kompjuter za navigacija
elektricna zadna zavesa + dve stranicni zavesi
klima folii
parking senzori napred i nazad
senzori za otvaranje na porta i garaza
tempomat
cruise control
i uste mnogu drugi raboti.

POVEKJE INFO NA : 075 500 657 Aleksey
Нема посетени огласи
Кон почеток