Македонски | Shqip | English |

Audi A4 sline

Се продава од: Selman 30 дек. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

4 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Kolata e dobro sostojba registiran do mart 2019god moze i zamena za pomalo kola
Нема посетени огласи
Кон почеток