Македонски | Shqip | English |

AUDI A6, 3.0 / 150KW / 204HP

Се продава од: Georgi 06 мар. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

19 850 ЕУР

Година: 2012
Менувач: Рачен
Километража: 120 000 - 129 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Бела
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Se prodava Audi A6 vo odlicna sostojba. Vtor sopstvenik, uvezeno od Germania pred 2 god. Motor 3.0; manuel; start/stop sistem; soncev krov; kuka; celosna servisna istorija. Gumi Michelin - vozeni 1god. Potrosuvacka 6l kombinirana.
Vredi da se vidi.
Нема посетени огласи
Кон почеток