Македонски | Shqip | English |

Audi A6 2.7 TDI Multitronic Xenon

Се продава од: Trajko DInov Вчера 16:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 14.750 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

6 800 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Странска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A6
Ксенонски светла, LED задни светла, Автоматски, Мултитроник, Навигација, Назад сензори, Кожни седишта , Bluetooth, ABS сопирачки, ACC клима,, Воздушно перниче за совозачот, Систем против пролизгување, Анти-спин, CD-стерео, Централна брава (далечински управувач), Магленки ЦД-стерео, Ц електрични прозори (предни), електрични прозорци (напред), патнички компјутер, ISOFIX 18 ки бандажи лесни метали, повеќефункционален волам управувачсензор за дожд, серво волан,
Нема посетени огласи
Кон почеток