Македонски | Shqip | English |

BMW 320 d

Се продава од: Gjorgji Di 10 јан. 21:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 700 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: 3-серии / BMW
Модел: 320
Se prodava BMW 320 d dizel 150 ks godina na proizvodstvo 2001 va. Kolata e registrirana do mesec fevruari 2019 i e vo odlicna sostojba .info tel 076466856
Нема посетени огласи
Кон почеток