Македонски | Shqip | English |

Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi SUPER

Се продава од: Blagoj 22 фев. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Citroën
Модел: Xsara Picasso
Super ekonomicen familijaren avtomobil.
Redovno servisiran i domakinski odrzuvan.
FULL OPREMA, avtomatska klima, elektrika na prozorci..
Doaga so 4 Letni i 4 Zimski pnevmatici komplet so bandazi.
Нема посетени огласи
Кон почеток