Македонски | Shqip | English |

Fiat Punto

Се продава од: Kole 01 јан. 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Punto
Se prodava fijat punto vo odlicna sostojba, 1.2 benzin prv sopstvenik, cena po dogovor
Нема посетени огласи
Кон почеток