Македонски | Shqip | English |

Ford Fiesta

Се продава од: Никола Мечо Николов 11 јан. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

450 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Плин / Бензин
Регистрација: Странска
Боја: Сина
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Fiesta
kolata e vo odlicna sostojba PALI VOZI mnogu zacuvana ima funkcionalen plinski ured, nov akulmulator, novi gumi napraven kompleten servis
Нема посетени огласи
Кон почеток