Македонски | Shqip | English |

Ford Focus 1.4

Се продава од: Lazar 07 фев. 15:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1999
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Focus
Se Prodava dobro socuvan Ford Focus 1.4 99 godina, servisiran redovno, so dve zimski i dve letni novi gumi, nov akomulator pod garancija, centralno zaklucuvanje, elektronika na predni stakla i klima koja e momnetalno neisravna!
CENA PO DOGOVOR!
Нема посетени огласи
Кон почеток