Македонски | Shqip | English |

MINI ONE

Се продава од: Ivan 13 апр. 16:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 20.610 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

9 500 ЕУР

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 30 000 - 34 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: MINI
Модел: ONE
Се продава "MINI ONE" во беспрекорна состојба, 1.4 бензин 2010 година 95КС со поминати 35.000км купен од M Kaр.
Редовно сервисиран во М Кар со уредна сервисна книшка.

ОПРЕМА
- Start/Stop Engine Function
- ABS
- Driver's airbag
- Side and passengers airbags
- Radio Boost CD
- Central locking
- Electric windows
- Ambient lights
- Air conditioning
- Electric side mirrors
- Automatic traction control
- ESP
- Fog lights
- Rain sensor
- Immobilizer electronic
- Leather Steering Wheel
- 15" Alloy wheels
Нема посетени огласи
Кон почеток