Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220

Се продава од: Martin Ilov 06 мар. 18:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.340 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 ЕУР

Година: 1996
Менувач: Рачен
Километража: 25 000 - 29 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 220
Se prodava Mercedes Ce 220 obicen Dizel,registracijata vazi cela godina lice za kontakt Martin Ilov 075 741 177
Нема посетени огласи
Кон почеток