Македонски | Shqip | English |

Opel Meriva

Се продава од: Trajce Sonja Danovi 24 апр. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.640 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР   3 100 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Неготино
Стил на каросерија:
Марка: Opel
Модел: Meriva
dizel isuzu motor cdti 101 konski sili klimatronik 4 novi gumi registrirana dojanuari 2020 godina smenet set zamaec lamela potisna
Нема посетени огласи
Кон почеток